«Галичани», м. Львів

17 квітня в літо 7521 Громада «Галичани» розпочала будівництво капища на Світовидовому полі. Зачин цього благородного чину стався ще у грудні минулого року, коли на гору, де проводяться обряди, було стягнено декілька «мегалітів», яких досить багато розкидано довкола. Подальшому розвитку справи завадили снігопади та морози, тож довелося чекати до весни, яка йшла до нас цього року дуже довго.

Далі...

Вшанували Світовида Літнього разом

У літо 7520 місяця червня на 17 день над Світовидовим полем, що у Львові, замайоріли три прапори: на місці древнього святилища вшанувати Світовида Літнього зібралися три великі громади Об’єднання рідновірів України — «Галичани» (Львів), «Сварга (Тернопіль) та «Єдині у Сварзі» (Івано-Франківськ). Рідновіри з Тернополя та Івано-Франківська завітали в гості до Громади «Галичани». Бракувало тільки чернівчан для повного зібрання представників західних земель України.

Далі...

Великдень у Львові

18 березня 7520 літа Львівська громада українських рідновірів «Галичани» провела одне з найвеличніших рідних свят Кола Сварожого — Великдень Дажбожий. Цього дня Боги привітали «Галичан» ранньою весною, а отже, теплою і сонячною погодою, що дозволило рідновірам за бажанням роззутися і насолодитися контактом з Матінкою Землею під час Богославлення.

Далі...