з глибоким сумом сповіщає, що 19 грудня 2019 року на 71 році життя відійшов у Засвіти шанований рідновір і громадський діяч

ОЦУН Микола Петрович,

заслужений працівник культури України, член Спілки майстрів народного мистецтва України, просвітянин (член центрального правління ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка), заступник голови Київської організації Спілки офіцерів України.

У 1977 р. він закінчив Київський університет ім. М. Драгоманова. Боровся за незалежність України, поширював рідний світогляд, рідну мову та любов до Природи. Був учасником багатьох радіопередач, конференцій та інших заходів щодо збереження рідних українських традицій. З початку 2000-х він прийняв Рідну віру, брав активну участь у відродженні культу Рідних Богів. Як майстер народного мистецтва, виготовляв кумири Богів. У 2009 він був одним із творців статуї Бога Перуна, встановленого на Старокиївській горі.

Висловлюємо співчуття рідним, близьким і друзям покійного.

Хай Рідні Боги зустрінуть його на Луках Сварожих, хай Душа нашого побратима приєднається до Полку Перунового. Вічна і світла йому пам’ять!

Збір громад та Спілки офіцерів для прощання з Миколою Оцуном відбудеться в Києві в суботу 21 грудня о 10 год. біля пам’ятника Г. Сковороді.