5 січня 2017 року у столиці Русі-України проходив VIII Собор Об’єднання рідновірів України — конфесії українських язичників-традиціоналістів. На захід прибули голови громад та делегати від громад ОРУ. Були заслухані доповідь голови ОРУ, Волхвині Зореслави, звіт заступника голови ОРУ, жерця Вогнедара, а також виступи голів громад та делегатів від громад про поточні справи в громадах та виконання рішень попереднього Собору ОРУ.

Також учасники Собору обговорили нагальні питання конфесії, серед яких значної уваги було приділено організаційній, юридичній та правовій, освітній, розвитковій, культурно-пізнавальній, інформаційно-видавничій та міжнародній сферам діяльності. Окрім того були розглянуті кадрові питання щодо покращення роботи у певних напрямках розвитку конфесії ОРУ та її утвердження в українському суспільстві.

Також для делегатів Собору були продемонстровані світлини та фільми студії «ОРУ-фільм», присвячені недавнім заходам та святам, організованим Релігійним центром ОРУ та Київською громадою українських язичників «Православ’я».

На завершення роботи VIII Собору Об’єднання рідновірів України учасниками була прийнята Ухвала, в якій були вписані взяті до виконання наступні норми та завдання подальшої діяльності ОРУ.

Прес-служба ОРУ

 

ДОПОВІДЬ
ВОЛХВИНІ ЗОРЕСЛАВИ
НА
VІІІ СОБОРІ ОРУ


УХВАЛА VІІІ СОБОРУ ОРУ