Тепла пора року — найсприятливіший час для повернення українців до рідного Богорозуміння та Предківського світогляду. Протягом усього теплого сезону на лоні Природи священики Об’єднання рідновірів України проводять відповідні обряди духовного очищення та посвячення в Українську рідну віру.

У Києві цьогоріч такі обряди ініціацій проводить безпосередньо Релігійний центр ОРУ. Тож свій намір стати українським рідновіром можна виявити, надіславши своє повідомлення на електронну скриньку, вказану нижче. Цьогоріч обряд очищення від чужовір'я запланований на 2 червня, 30 червня, 28 липня, 27 серпня, 29 вересня.

Для обряду очищення потрібно мати Свідоцтво про народження, старий одяг для спалювання, плавки чи купальник, рушник, нову сорочку без чужинської символіки (можна вишиванку), яка була придбана неміряною, не торгуючись, і жодного разу не була вдягана.

Обряд посвяти в Українську рідну віру та рідновірське ім'янаречення заплановано на 21 червня, 14 липня, 12 серпня, 9 вересня, 11 жовтня. Для цього обряду необхідно: заздалегідь обрати собі до душі рідновірське (рідне слов'янське) ім'я, якщо носите християнське або інше чужинське. Бажано знати напам'ять Символ Віри (він є на цьому сайті у розділі «Хто ми») та текст Присяги посвячуваного в Рідну віру (він є тут, текст виділений червоним кольором).

Для нашого попереднього ознайомлення з тими, хто виявив бажання пройти обряди вищевказаних ініціацій, повідомлення, копію свого Свідоцтва про народження та своє фото потрібно спочатку надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (заступник голови ОРУ, жрець Вогнедар).

Українці, нащадки славних трипільців, арійців, скіфів, русичів,
очищуйте свою душу від рабського чужовір’я
і ставайте під опіку Рідних Богів! Будьмо вірними Дажбожими онуками!

Будьмо українцями не лише за походженням, а й за вірою (світоглядом)!
Будьмо з Рідними Богами, і Боги пребудуть з нами!

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE