Необхідно точно й правильно називати те, що відбувається — це війна. Путін веде в Україні війну, яку у військовій термінології прийнято називати «гібридною війною». Чим вона відрізняється від війни традиційної, фронтальної?

1. Гібридну війну не оголошують: це дає змогу країні-агресору маніпулювати міжнародною думкою, а країні, на яку здійснюється агресія — неможливо адекватно реагувати на загрозу, бо юридичної підстави нібито нема (не оголошено військового стану).

2. Гібридна війна планується під стратегію інформаційної війни, за якою здійснюється побудова такої зомбі-реальності, за якою противника оголошують «нелюдом», «фашистом», приреченим на знищення.

3. Метою гібридної війни є не стільки завоювання як таке, скільки створення хаосу, безперервного конфлікту, постійне генерування провокацій, умов непридатних для життя, руйнування інфраструктури.

4. Використовуються постановочні воєнні дії, виконувані акторами, призначені для зйомок картинок для показу в зомбі-ЗМІ.

5. Суть гібридної війни — ідентоцид — знищення національно-державної громадянської ідентичності країни-суперника.

За словами генерал-майора Франка ван Каппена, який працював радником з безпеки при ООН і НАТО: «Держава, яка веде гібридну війну, укладає оборудку з недержавними виконавцями — бойовиками, групами місцевого населення, організаціями, зв’язок із якими формально повністю заперечується. Ці виконавці можуть робити такі речі, які сама держава робити не може, тому що будь-яка держава зобов'язана дотримуватися Женевської та Гаазької конвенцій про закони сухопутної війни, домовленості з іншими країнами». Участь російських військ у зарубіжній спецоперації в Україні є приватною авантюрою Путіна і його оточения, і буде державною політикою Росії доти, поки він не отримає серйозного опору світової спільноти.

Отже, Росія, заздалегідь готуючись до «відновлення совєтського союзу», завдяки кланово-олігархічним зв’язкам поставила на чолі України маріонетку Януковича, впровадивши свою розвідувальну агентуру в усі щаблі державної влади. Підготувавши таким чином «прихильників» сепаратизму, створювала постановочні картинки для ЗМІ про уявну загрозу «фашизму» в Україні та «громадянську війну». Після неперевершеного героїзму українців на Майдані, наслідком якого стало скинення злочинної влади в Україні, Путін злякався ескалації духу Свободи в Росію. Тоді й було вирішено розпочати ганебну військову кампанію проти Української держави.

Наші слов’янські колеги-рідновіри, можуть бути уведені в оману російськими ЗМІ про події в Україні. Тому нашим обов'язком є повідомити, що всі військові операції, постачання зброї, в тому числі ПЗРК, важкої артилерії, військових гвинтокрилів, танків та БТР, установок «Град» та ін. фінансується Росією та «сім’єю» скинутого українцями «президента» Януковича. Найманці, які воюють на боці так званих сепаратистів, — є переважно громадяни Росії. Проти України воюють не терористи, а кримінальні бандформування, зеки-садисти, випущені з тюрем, найняті та озброєні Росією, які здійснюють диверсії та ведуть масштабні бойові дії під керівництвом працівників російських спецслужб. Таким чином, в Україні триває важка, кровопролитна РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКА ВІЙНА. Злочинна політика Путіна становить загрозу для всіх країн Європи.

Слов’яни! Будьте пильними!

Прес-служба ОРУ