Хто «Коло» це знає, той Предків Скарб знайде!»

Коло Свароже на 7527 літо.

Предками давно було помічено, що людина має жити синхронно з вібраціями Космосу і бути його невіддільною частинкою. Свята мають чергуватися з періодами буденної праці, адже хаотичність, невпорядкованість життя руйнує тіло і душу. Тому всі свята Кола Сварога (Зодіаку, річного календаря) у Пращурів були покликані гармонізувати тілесну і духовну сутність людини з божественними космічними ритмами Природи, Бога. Адже святкові обряди, узгоджені з річними фазами небесних світил, розвивають і зміцнюють добрі, корисні природні сили і нейтралізують шкідливі ворожі енергії. Тому в старі часи кожен обряд здійснювався тільки у певний, строго визначений старійшинами, волхвами, жерцями, час Кола Сварога.

Згідно з Колом Сварожим, наступне 7527 літо настане 6 березня 2019 р. і проходитиме під знаками Бога Велеса і Богині Дани, оскільки перший весняний молодий Місяць народиться саме у Їхній день (середу). Тож яким буде наступний язичницький рік, коли рідні свята проводити, щоб найкраще славити Рідних Богів і самим веселими бути, на які числа місяців випадають Молодики та Повні, які Боги — покровителі місяців, а які — днів тижня, про це можна дізнатися з нового язичницького календаря, який видає Об’єднання рідновірів України.

Настінний календар Коло Свароже знадобиться кожному українцю, який, звільнившись від чужовір’я, став на шлях відродження Духу української нації.

Календар має кольоровий друк і виготовлений у форматі А-2. Тож окуляри вдягати не доведеться! Вартість окремого примірника становить 10 грн. (без урахування вартості поштових послуг). Для оптових закупівель (понад 10 шт.) передбачені знижки. Замовити календар у виробника можна через «нову» або звичайну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

У Києві календар можна придбати у реалізаторів:

 

- Книжковий ринок «Петрівка» (тел. 093-907-05-48, Ніна)


А також у Фастові:

- є у Ведани: замовити для придбання можна за тел. 096-366-78-36


Миколаєві:

- є у Велеслави: замовити для придбання можна за тел. 093-713-91-44


... і в Борисполі:

- замовити для придбання можна за тел. 097-869-64-68


УВАГА! Ціни у виробника й у реалізаторів можуть різнитися.